امروز جمعه, 04 بهمن 1398 - Fri 01 24 2020
گات ها؛ سروده های اشوزرتشت اسپنتمان:
" اندیشه نیک * گفتارنیک * کردارنیک "
اشویی بهترین است. اشویی خوشبختی است. خوشبختی از آن کسی است که خواستار بهترین اشویی باشد.
راه در جهان یکی است و آن راه راستی(اشویی) است.
 

 

 

 

 

 

 

بازگشایی کلاس های دینی سازمان فـروهـر

آدینه 4 مهرماه 1393، ساعت 8.45 بامداد کلاس های دینی سازمان فروهر با باشندگی دانش آموزان، آموزگاران، اولیا و مسوولان هازمان زرتشتی و سازمان فروهر بازگشایی شد.

در ابتدا بهنام بنداری سخنگو و مجری برنامه بازگشایی کلاس های دینی سازمان، با خوشامدگویی به دانش آموزان و اولیا آنها، یادآوری نمود که زنگ شروع کلاس های دینی سازمان ساعت 8.45 بامداد هر آدینه با توجه به برنامه کلاسی داده شده از سوی سازمان به آنها خواهد بود و ازآدینه های دیگر کسانی که سدره پوش شدند بایستی سدره و کشتی به همراه داشته باشند.

در ابتدا موبد مهربان فیروزگری با نیایش دسته جمعی و نو نمودن کشتی، برای دانش آموزان تندرستی، شادی و پیروزی در سال تحصیلی جدید از درگاه اهورامزدا خواستار شدند.

سپس موبد دکتر اردشیر خورشیدیان؛ فرنشین انجمن موبدان تهران نیز با آرزوی سالی سرشار از تندرستی و پیروزی برای دانش آموزان و اولیا آنها، نیز از سازمان فروهر به جهت برگزاری شایسته کلاس های دینی سپاسگزاری نمودند.

سرهنگ دکتر رستم خسرویانی؛ فرنشنین انجمن زرتشتیان تهران نیزاز کارگروه دینی و دبیرخانه آن(سازمان فروهر) سپاسگزاری نمود و انجمن را پشتیبان آنها دانست.

همچنین دکتر اسفندیاراختیاری؛ نماینده ایرانیان زرتشتی نیز از سازمان فروهر، مولفین کتاب های دینی به جهت آماده سازی کتاب ها برای سال تحصیلی جدید و بنیاد سیروس یگانگی به جهت هدیه کلاه و شال سفید برای دانش آموزان سپاسگزاری نمود و سپس ایشان یادبودهای آماده شده توسط پریوش خدادادی؛ دبیر کارگروه دینی را به آموزگارن دینی باشنده در کلاس های بازآموزی، تقدیم نمود.

از سوی سازمان فروهر به دانش آموزان سال اول دبستان نیز هدایایی به مناسبت جشن شکوفه ها، تقدیم شد.

سیاوش بنداریان زاده؛ فرنشین سازمان جوانان زرتشتی تهران به نمایندگی از طرف هیئت مدیره سازمان فروهر به همه دانش آموزان شادباش و خوشامدگویی گفت و برای آنها سال تحصیلی خوبی را آرزو نمود.

در پایان دانش آموزان به همراه آموزگاران خود در هر پایه تحصیلی با آیین خاص و زیبایی به کلاس ها راهنمایی شدند و با آموزگاران و همشاگردی های خود آشنا شدند و برنامه کلاسی و کتاب های خود را نیز تحویل گرفتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© تمامی حقـوق این تارنما متعلق به سازمان جوانان زرتشتی تهران می باشد.
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .