امروز چهارشنبه, 30 بهمن 1398 - Wed 02 19 2020
گات ها؛ سروده های اشوزرتشت اسپنتمان:
" اندیشه نیک * گفتارنیک * کردارنیک "
اشویی بهترین است. اشویی خوشبختی است. خوشبختی از آن کسی است که خواستار بهترین اشویی باشد.
راه در جهان یکی است و آن راه راستی(اشویی) است.
 

 

 

 

 

 

 

برگـزاری آزمون دینی تـرم نخست مدارس غیر زرتشتی

نظر به مصوبه بیست و نهمین کارگروه دینی سراسر کشور که با باشندگی نمایندگان انجمن­ ها و نهادهای زرتشتی و مسوولان هازمان زرتشتی در دبیرخانه کارگروه در سازمان جوانان زرتشتی تهران برگزارشده بود، با اکثریت آراء تاریخ آزمون درس دینی ترم نخست 94-93 اعلام شد.

آزمون ترم نخست همچون سالیان پیشین به صورت مشترک در سراسرکشور و با سوالات هماهنگ و یکسان برگزار شد.

آزمون درس دینی ترم نخست برای دانش آموزان محصل در مدارس غیر زرتشتی کشور از مقطع تحصیلی ششم ابتدایی تا سوم دبیرستان روز آدینه 21 آذرماه 1393، ساعت 11 بامداد و به صورت کتبی در سراسر کشور برگزار شد.

محل آزمون­ ها در تهران؛ سازمان جوانان زرتشتی تهران(فروهر) و مدرسه هرمز آرش(تهرانپارس) بود.
در سایر شهرستان­ ها در محل تشکیل کلاس ­ها و یا به صلاحدید گرامی انجمن زرتشتیان آن شهرستان در محل تعیین شده از سوی آنها برگزار گردید.
آزمون ترم نخست کلاس­های پیش­ دانشگاهی دینی سازمان فروهر، دانش­ آموزان محصل در مدارس غیر زرتشتی تهران، پنج شنبه 20 آذرماه 1393، ساعت 5 پسین به صورت کتبی در محل سازمان، برگزار گردید.
آزمون ترم نخست روخوانی اوستا، پایه های اول و دوم دبیرستان، نیز آدینه 21 آذرماه 93 در محل سازمان و پس از آزمون کتبی برگزار شد.

امتحانات اوستا و دینی دیگر پایه ­های تحصیلی به صورت شفاهی و کلاسی در هر شهرستان برگزار شد.

کارنامه و اعلام نتایج آزمون ترم نخست کلاس ­های دینی سازمان فروهر، آدینه 28 آذرماه 93 همراه با سی­ امین کارگروه دینی زرتشتیان سراسر کشور، به اولیاء­ و دانش ­آموزان نیز تقدیم شد.

 

 

 

 

 

 


© تمامی حقـوق این تارنما متعلق به سازمان جوانان زرتشتی تهران می باشد.
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .