امروز چهارشنبه, 30 بهمن 1398 - Wed 02 19 2020
گات ها؛ سروده های اشوزرتشت اسپنتمان:
" اندیشه نیک * گفتارنیک * کردارنیک "
اشویی بهترین است. اشویی خوشبختی است. خوشبختی از آن کسی است که خواستار بهترین اشویی باشد.
راه در جهان یکی است و آن راه راستی(اشویی) است.
 

 

 

 

 

 

 

سیزدهمین سالگرد جشن تولد نوجوانان و جوانان زرتشتی

سازمان جوانان زرتشتی تهران(سازمان فروهـر) در نظر دارد همچون سالیان پیشین، امسال نیز سیزدهمین سالگرد جشن تولدهای ماهیانه نوجوانان و جوانان زرتشتی 7 تا 14 سال را پنج شنبه؛ 5 آذرماه 94 از ساعت 4 پسین در تالار سازمان فروهـر برگزار نماید.

جشن تولدهای گروهی نوجوانان زرتشتی در سازمان فروهـر توسط کمیسیون اجتماعی و دینی سازمان با هدف جشن و شادی در بین نوجوانان و جوانان زرتشتی، پرهیز از تجملات، فراگیری کارگروهی، ابتکار و خلاقیت و کاربرد طرح پرورشی ...، سیزده سال است که به طور پیوسته برگزار شده است و شامل گردهم آیی شاد، بازی های گروهی و سرگرمی، مسابقات گروهی، کارگاه های گروهی و آموزشی، بریدن کیک تولد و پذیرایی و ... می باشد.

باشندگی برای تمامی دانش آموزان کلاس های دینی سازمان فروهـر، نوجوانان و جوانان همکیش زرتشتی، ممکن می باشد.

نوجوانان و جوانان متولدین فصل های تابستان و پاییز(تیر، امرداد، شهریور، مهر، آبان و آذرماه) می توانند برای نام نویسی با دفتر سازمان فروهـر تماس حاصل نمایند.    

تماس:  88809665

گفتنی است نوجوانان متولدین فصل تابستان و پاییز برای تکمیل آرشیو سازمان برای جشن تولدها، رونوشت شناسنامه را همراه داشته باشند.

 

 


© تمامی حقـوق این تارنما متعلق به سازمان جوانان زرتشتی تهران می باشد.
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .