امروز جمعه, 04 بهمن 1398 - Fri 01 24 2020
گات ها؛ سروده های اشوزرتشت اسپنتمان:
" اندیشه نیک * گفتارنیک * کردارنیک "
اشویی بهترین است. اشویی خوشبختی است. خوشبختی از آن کسی است که خواستار بهترین اشویی باشد.
راه در جهان یکی است و آن راه راستی(اشویی) است.
 

 

 

 

 

 

 

پیک نیک تفریحی، ورزشی نوجوانان زرتشتی در کوشک ورجاوند

سازمان جوانان زرتشتی تهران(سازمان فروهـر) در نظر دارد، با اتمام امتحانات و شروع تعطیلات تابستانی دانش آموزان، پیک نیک تفریحی، ورزشی نوجوانان 7 تا 18 سال را روز پنج شنبه، 20 خردادماه 95، در کوشک ورجاوند برگزار نماید.

از اینرو از تمامی نوجوانان همکیش زرتشتی که تمایل به باشندگی دارند، خواسته شده است برای نام نویسی و تهیه بلیط روز یکشنبه و دوشنبه 16 و 17 خردادماه 95، از ساعت 5 تا 7 پسین، به سازمان فروهـر مراجعه نمایند.(به دلیل محدودیت پذیرش و ظرفیت، اولویت با دانش آموزانی است که زودتر نسبت به نام نویسی اقدام نمایند.
گفتنی است در این پیک نیک تفریحی، ورزشی سازمان فروهـر در کوشک ورجاوند، جشن تولد نوجوانان متولدین فصل زمستان و بهار نیز برگزار خواهد شد. نوجوانان متولدین فصل زمستان و بهار(دی، بهمن، اسفند، فروردین، اردیبهشت و خرداد) برای نام نویسی با دفتر سازمان تماس حاصل نمایند و رونوشت شناشنامه برای تکمیل آرشیو تولدهای نوجوانان زرتشتی همراه داشته باشند.

تماس سازمان فروهـر:88809665

 


© تمامی حقـوق این تارنما متعلق به سازمان جوانان زرتشتی تهران می باشد.
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .