امروز شنبه, 23 آذر 1398 - Sat 12 14 2019
گات ها؛ سروده های اشوزرتشت اسپنتمان:
" اندیشه نیک * گفتارنیک * کردارنیک "
اشویی بهترین است. اشویی خوشبختی است. خوشبختی از آن کسی است که خواستار بهترین اشویی باشد.
راه در جهان یکی است و آن راه راستی(اشویی) است.
 

 

 

 

 

 

 

کسب امتیازهای برتر دانش آموختگان سازمان فروهر در همایش مقدماتی مانتره تهران

بیست و یکمین همایش مقدماتی اوستاخوانی و گاتاشناسی مانتره  در تهران، پسین آدینه 17 امرداد ماه 93، در تالار دبیرستان انوشیروان دادگر و به همت کانون دانشجویان زرتشتی برگزار گردید.

در بیست و یکمین همایش مقدماتی اوستاخوانی و گاتاشناسی مانتره در تهران، دانش آموختگان سازمان فروهر موفق به کسب امتیازهای برتر در رده های گوناگون اوستاخوانی در بین شرکت کنندگان شهرهای تهران، کرج و اصفهان شدند.

امسال نیز همچون سالیان پیشین در سازمان فروهر، کلاس های آمادگی برای باشندگی بهتر شرکت کنندگان تهرانی در همایش مانتره برگزار گردید و تا پایان همایش مانتره نیز ادامه خواهد داشت. این کلاس ها هرساله تابستان ازسال 1388 تا کنون، پس از پایان امتحانات کلاس های دینی سازمان فروهر و به سرپرستی دادبه اورنگی برگزار شده است و امسال نیز در بخش اوستاخوانی، موبدیار پریا ماوندی استادی کلاس ها را برعهده داشتند و در بخش گاتاشناسی نیز بهنام مرادیان و موبدیار پریا ماوندی دانش آموختگان سازمان را راهنمایی و مشاوره نمودند.

 

 

 

 

 

 


© تمامی حقـوق این تارنما متعلق به سازمان جوانان زرتشتی تهران می باشد.
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .