امروز چهارشنبه, 30 بهمن 1398 - Wed 02 19 2020
گات ها؛ سروده های اشوزرتشت اسپنتمان:
" اندیشه نیک * گفتارنیک * کردارنیک "
اشویی بهترین است. اشویی خوشبختی است. خوشبختی از آن کسی است که خواستار بهترین اشویی باشد.
راه در جهان یکی است و آن راه راستی(اشویی) است.
 

 

 

 

 

 

 

کلاس های اوستاخوانی و گاتاشناسی برای آمادگی تهرانی ها در همایش مانتـره

سازمان جوانان زرتشتی تهران(سازمان فروهـر)، امسال نیز همچون سالیان پیشین، کلاس های اوستاخوانی و گاتاشناسی برای باشندگی و آمادگی بیشتر همکیشان تهرانی در همایش مانتـره را برگزار می نماید.

کلاس ها، پسین روزهای پنج شنبه هر هفته در محل سازمان فروهـر برگزار می گردد و باشندگی برای تمامی شرکت کنندگان تهرانی در همایش مانتره در هر دو بخش اوستاخوانی، گاتاشناسی و ... ممکن می باشد.

کلاس های آموزش اوستاخوانی و گاتاشناسی؛ از تابستان 1388 به همت سازمان جوانان زرتشتی تهران(سازمان فروهـر) و زیر نظر کمیسیون دینی سازمان فروهـر و با یاری اساتید برجسته و آگاه، و با هدف همیاری و همازوری بین ارگان های هازمان زرتشتی، تشویق دانش آموزان کلاس های دینی و نوجوانان همکیشان و یاری رسانی آنها در جهت آموزش واژه شناسی، اوستاخوانی با آوای خوش، ارائه نوشتار و باشندگی پر بارتر شرکت کنندگان تهرانی در همایش مانتـره ی کانون دانشجویان زرتشتی، به طور منظم هر ساله در محل سازمان فروهـر، برگزار شده است.

 

 


© تمامی حقـوق این تارنما متعلق به سازمان جوانان زرتشتی تهران می باشد.
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .