امروز پنج شنبه, 01 اسفند 1398 - Wed 02 19 2020
گات ها؛ سروده های اشوزرتشت اسپنتمان:
" اندیشه نیک * گفتارنیک * کردارنیک "
اشویی بهترین است. اشویی خوشبختی است. خوشبختی از آن کسی است که خواستار بهترین اشویی باشد.
راه در جهان یکی است و آن راه راستی(اشویی) است.
 

 

 

 

 

 

 

نام نویسی و آغاز کلاس های دینی سازمان فروهـر و هرمزآرش

سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه 17، 18 و 19 شهریورماه 94، نام نویسی کلاس­ های دینی سازمان­ فروهـر برای سال تحصیلی 95-94 انجام پذیرفت. نیز سه شنبه 17 شهریورماه 94، نام نویسی کلاس­ های دینی هرمزآرش نیز انجام پذیرفت.

آدینه 3 مهرماه 1394، با باشندگی اسفندیار اختیاری؛ نماینده ایرانیان زرتشتی، رستم خسرویانی؛ فرنشین انجمن زرتشتیان تهران، موبد مهربان فیروزگری؛ جانشین فرنشین انجمن موبدان تهران، هموندان هیئت­ مدیره سازمان­ فروهـر، پیشکسوتان سازمان فروهـر، آموزگاران و دانش­ آموزان و اولیاء، کلاس­ های دینی سازمان فروهـر رسما آغاز به کار نمود. نیایش صبحگاهی با آوای دلنشین بهنام بنداری و با هم­ آوایی تمامی باشندگان برگزار شد.

در این روز باشکوه از دانش­ آموزان دانشپایه یکم دبستان به شوند جشن شکوفه­ ها تقدیر شد و هدایایی به رسم یادبود از پریوش خدادادی به نمایندگی از سوی کمیسیون دینی و مسوولان کلاس­ های دینی سازمان، دریافت نمودند.

اسفندیار اختیاری؛ نماینده ایرانیان زرتشتی با شادباش این روز فرخنده به دانش­ آموزان، اولیا و آموزگاران، از مصوبات کارگروه دینی و هدایای بنیاد خیریه سیروس یگانگی(سدره و کشتی) و شال و کلاه برای دانش­ آموزان گفت.

رستم خسرویانی؛ فرنشنین انجمن زرتشتیان تهران نیز ضمن شادباش به همگان از هیئت­ مدیره سازمان فروهـر و مسوولان کلاس­ های دینی سازمان فروهـر سپاسگزاری نمود.

دادبه اورنگی؛ نایب رییس سازمان فروهـر نیز با شادباش به مناسبت سال تحصیلی جدید و خوشامدگویی به همه دانش­ آموزان، آموزگاران، اولیاء و مسوولان هازمان زرتشتی از پشتیبانی و همیاری آنها سپاسگزاری نمود و از سوی هیئت­ مدیره از تمامی پیشکسوتان، آموزگاران، یاریگران سازمان فروهـر با شاخه گلی، تقدیر نمود. همچنین به رسم یادبود و قدردانی از همت و پشتکار بهنام بنداری؛ آموزگار دلسوز و مهربان دینی سازمان فروهـر به شوند سفر در پیش روی ایشان، با لوح سپاس و هدایایی از سوی سازمان فروهـر تقدیر شد و همگان برای ایشان و خانواده گرامیشان از اهورامزدا، تندرستی، شادزیوی و دیرزیوی آرزو نمودند.

همچنین با باشندگی دانش آموزان، آموزگاران، اولیاء، مسوولان و با مدیریت مهناز فیروزمند، کلاس های دینی هرمز آرش تهرانپارس، پسین پنج شنبه 16 مهرماه 1394، سال تحصیلی 94-95 را آغاز نمود.

با به صدا در آمدن زنگ مدرسه و به صف شدن دانش آموزان، نیایش گروهی توسط موبد مهربانی برگزار گردید. مهناز فیروزمند با شادباش به دانش آموزان برای سال تحصیلی جدید از برنامه های هرمز آرش گفت.

پریوش خدادادی؛ دبیر کارگروه دینی سراسر کشور و دادبـه اورنگی؛ نایب رییس سازمان فروهـر نیز با باشندگی در بازگشایی کلاس های دینی هرمز آرش و با شادباش به مناسبت جشن شکوفه ها، از دانش آموزان دانشپایه یکم دبستان با هدایایی، تقدیر نمودند.

سپس دانش آموزان با گلاب و آیینه، نقل و شیرینی به کلاس ها راهنمایی شدند تا با آموزگاران خود آشنا و کتاب های دینی خود را دریافت نمایند.

 

 

 

 


© تمامی حقـوق این تارنما متعلق به سازمان جوانان زرتشتی تهران می باشد.
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .