امروز جمعه, 04 بهمن 1398 - Thu 01 23 2020
گات ها؛ سروده های اشوزرتشت اسپنتمان:
" اندیشه نیک * گفتارنیک * کردارنیک "
اشویی بهترین است. اشویی خوشبختی است. خوشبختی از آن کسی است که خواستار بهترین اشویی باشد.
راه در جهان یکی است و آن راه راستی(اشویی) است.
 

 

 

 

 

 

 

زمان آزمون دينی هماهنگ نیمسال پایانی مدارس غير زرتشتی، اعلام شد

نظربه مصوبه سی و ششمین کارگروه دينی زرتشتیان سراسر کشور که با باشندگی نمايندگان انجمن ها و نهادهای زرتشتی و مسوولان هازمان زرتشتی در دبيرخانه کارگروه دینی در سازمان جوانان زرتشتی تهران برگزار شد، با اکثريت آراء، تاريخ آزمون درس دينی هماهنگ نیمسال پایانی، اعلام شد.

آزمون درس دینی نیمسال پایانی 95- 94 برای دانش آموزان محصل در مدارس غیر زرتشتی کشور از مقطع تحصیلی ششم ابتدایی تا دوم دبیرستان،و سوم دبیرستان(مدارس کار و دانش)، روز پنج شنبه 23  اردیبهشت ماه 1395، ساعت 4 پسین و به صورت کتبی در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

محل آزمون ها در تهران؛ سازمان جوانان زرتشتی تهران(فروهر) و مدرسه هرمز آرش(تهرانپارس) خواهد بود.

در ساير شهرستان ها در محل تشکيل کلاس ها و يا به صلاحديد گرامی انجمن زرتشتيان آن شهرستان در محل تعيين شده از سوی آنها خواهد بود.

آزمون نیمسال پایانی مقاطع تحصيلی سوم دبيرستان و پیش دانشگاهی به صورت نهايی و از طرف آموزش و پرورش به مدارس، اعلام خواهد شد.

پيشنهاد شده است دانش آموزان برای تمرکز بيشتر، حداقل20 دقيقه قبل از امتحان در محل برگزاری، باشنده باشند.

اعلام نتايج  و کارنامه امتحانات دينی نیمسال پایانی سازمان فروهـر، آدینه 31  ارديبهشت ماه 95، از 9 تا 11 بامداد در محل سازمان فروهـر خواهد بود.

تماس: دفتر سازمان 88809665


© تمامی حقـوق این تارنما متعلق به سازمان جوانان زرتشتی تهران می باشد.
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .