امروز جمعه, 04 بهمن 1398 - Fri 01 24 2020
گات ها؛ سروده های اشوزرتشت اسپنتمان:
" اندیشه نیک * گفتارنیک * کردارنیک "
اشویی بهترین است. اشویی خوشبختی است. خوشبختی از آن کسی است که خواستار بهترین اشویی باشد.
راه در جهان یکی است و آن راه راستی(اشویی) است.
 

 

 

 

 

 

 

باشندگی انتشارات فروهـر در بیست و نهمین نمایشگاه کتاب

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب از چهارشنبه،  15 اردیبهشت ماه 95 در شهر آفتاب تهران، گشایش خواهد یافت و «انتشارات فروهـر؛ نخستین ناشر زرتشتیان ایران»، برای هفتمین سال پیاپی در این نمایشگاه، حضور خواهد داشت.

بر اساس آگاهی تارنمای انتشارات فروهـر www.nashr-fravahar.ir؛ انتشارات فروهـر با بیش از 60 عنوان کتاب در این نمایشگاه، باشنده خواهد بود که در این میان بیش از 5 عنوان کتاب برای نخستین بار چاپ و یا تجدید چاپ شده است و در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب، عرضه خواهد شد.

گفتنی است که غرفه انتشارات فروهـر در شهر آفتاب تهران، بخش ناشران، سالن 2، راهروی 5، کد 850، قرار دارد.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب، از 15 تا  25 اردیبهشت ماه 95 در شهر آفتاب تهران از ساعت 10 بامداد تا 20، میزبان علاقمندان و دوستداران کتاب، خواهد بود.

نشانی شهر آفتاب: آزاد راه خلیج فارس، روبروی مرقد امام خمینی، جنب دانشگاه شاهد و عوارضی تهران- قم، شهر آفتاب.

گفتنی است ایستگاه مترو شهر آفتاب، با مساحت 25 هزارمتر مربع، بزرگ ترین متروی خاورمیانه است که در زمان نمایشگاه راه اندازی خواهد شد. همچنین 9 خط اتوبوس از میدان رسالت، پایانه خاوران، میدان راه آهن، پایانه آزادی، پایانه نعمت آباد، پایانه بیهقی، پایانه جنوب، پایانه شاهد و میدان صنعت برای بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب به مجموعه شهر آفتاب و بازگشت، اختصاص یافته است.


© تمامی حقـوق این تارنما متعلق به سازمان جوانان زرتشتی تهران می باشد.
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .