امروز جمعه, 04 بهمن 1398 - Thu 01 23 2020
گات ها؛ سروده های اشوزرتشت اسپنتمان:
" اندیشه نیک * گفتارنیک * کردارنیک "
اشویی بهترین است. اشویی خوشبختی است. خوشبختی از آن کسی است که خواستار بهترین اشویی باشد.
راه در جهان یکی است و آن راه راستی(اشویی) است.
 

 

 

 

 

 

 

تارنماهای سازمان فـروهر و انتشارات فـروهر به روزرسانی شدند

تارنماهای سازمان جوانان زرتشتی تهران و انتشارات فروهر با طرحی جدید و قالبی متفاوت به روز رسانی شدند.

 

                             

 

                                 سازمان جوانان زرتشتی تهران:                               www.sjzt.ir

                                پست الکترونیک سازمان فروهر:                            این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید"> این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید        

 

 بهرام جاودانی؛ هموند هیئت مدیره و مسوول کمیسیون روابط عمومی سازمان از به روزرسانی و طراحی جدید تارنمای سازمان جوانان زرتشتی تهران(:فروهر)، خبر داد. در این تارنما بخش های گوناگونی از زمینه فعالیت های سازمان فروهر به نمایش گذاشته شده است و بخش های مربوط به رویدادها، کمیسیون ها و فعالیت هاشون، انتشارات و باشگاه فروهر، آرشیو فرتورهای برنامه های گوناگون سازمان، آگاهی سازمانی و ... را شامل می شود. جاودانی ازهموندان هیئت مدیره و یاریگران کمیسیون روابط عمومی سازمان در طراحی و به روزرسانی تارنمای سازمان فروهـر، سپاسگزاری نمود.

 

 

 

                                موسسه فرهنگی انتشارتی فروهر:              www.nashr-fravahar.ir

                               پست الکترونیک انتشارت فروهر:              این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   

 

بهنام مبارکه؛ مدیر و سرپرست انتشارات فروهر نیز از به روزرسانی و طراحی جدید تارنمای انتشارات فروهر خبر داد. در این تارنما بخش های گوناگونی از رویداد، نمایش تازه های نشر و چاپ کتاب، محصولات موسسه فرهنگی انتشارتی فروهر و ... به نمایش گذاشته شده است و امکان فروش اینترنتی نشریات نیز در طراحی جدید پیش بینی شده است. مبارکه ازهموندان هیئت مدیره و یاریگران کمیسیون انتشارات سازمان در طراحی و به روزرسانی تارنمای انتشارات فروهر، سپاسگزاری نمود.

 

 

 


© تمامی حقـوق این تارنما متعلق به سازمان جوانان زرتشتی تهران می باشد.
مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .